Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kecskemét 16965 nm
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Kecskemét 16965 nm
Nem található kép
Hirdetéskód: 8430355
Referenciaszám: IP084490-4867234
Frissítve: ma

Kecskemét eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 16965 m² alapterületű: 310 millió Ft

310 millió Ft
18,3 ezer Ft/m²
16965 m²
Alapterület
Vállalkozók, telephelyet építők figyelem! 16965 m2-es, aszfalt úton megközelíthető ipari terület egyben, vagy kettőbe osztva eladó Kecskeméten! Kettéosztás esetén is mindkét terület megközelíthető marad aszfaltos úton. Nagyfeszültség és víz a telekhatáron, csatorna és gáz nincs a területen. Telephely létesítésére, gépek, traktorok, kamionok parkolására is alkalmas. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
2000
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Koloh Viktor
Duna House - Kecskemét, Jókai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 770 7

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Koloh Viktor
Duna House - Kecskemét, Jókai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 770 7

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Koloh Viktor
Duna House - Kecskemét, Jókai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 770 7

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem