+17 fotó
Hirdetéskód: 8637963
Referenciaszám: IP086483
Frissítve: 22 napja
Keszthely eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 500 m² alapterületű: 140 millió Ft
140 millió Ft
280 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
500 m²
Leírás
Keszthelyen IPARI INGTALAN ELADÓ-KIADÓ!
1615 nm-es területen található ez az 500 nm-es ingatlan, ahol évtizedek óta, s jelenleg még borászkodás folyik.
A 6-7 méter belmagasságú földszinten kialakításra került egy kis üzlet, címkéző és a hatlamas feldolgozó, de számos tevékenység végzésére alkalmas az ingatlan.
A felső szinten találhatóak az irodahelyiségek, konyha, s egy öltötző mellékhelyiséggel.
Az épület szerkezetileg stabil, igény szerint modernizálható, felújítaható.
Lokációjának köszönhetően néhány perc alatt elérhető autóval Hévíz és Keszthely. Aszfaltos útról megközelíthető, az ingatlan összközműves.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan
Gáz (konvektor)
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 83 815 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 83 815 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 83 815 0