+17 fotó
Hirdetéskód: 8760266
Referenciaszám: UZ019042
Frissítve: 2 napja
Mogyoród eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan: 378 millió Ft
378 millió Ft
3583 m²
Mogyoródon eladó Üzleti célú komplexum, teremgarázzsal, jó tömegközlekedéssel.
Eladásra kínálom ezt a Mogyoródi üzleti célú felhesználásra alkalmas létesítményt.
-Az ingatlan a 90-es évek végén épült téglából, a főépület nettó 773 négyzetméter + 356 négyzetméternyi teremgarázs tartozik az ingatlanhoz.
-A telek mérete 3583 nm.
-Recepcióval, közös helységekkel, mosdókkal és egy külön lakással rendelkezik.
-LKE (lakóövezeti) besorolású területen fekvő, kiválóan alkalmazható ingatlan akár kissebb lakásokra is felosztható, vagy labornak, egyéb más üzleti tevékenységre is használható.
Jellemzők:
-3x80 amper áramerősség
-Gázfűtés (cirkó)
-Privát parkolók
-Főút mellett helyezkedik el - könnyen megközelíthető
-Önálló rendeltetési egység
-Gyorsan költözhető
-Átlagos / használatra alkalmas állapotban van.
-Per és tehermentes
Tömegközlekedése kiváló:
-950 méterre van a Mogyoródi Hév állomás, Gödöllő-Budapest vonal.
-Buszmegálló a közvetlen közelben.
-M3 autópályára való felhajtás 300 méteren belül.
Az ingatlan cégtulajdonban van, az irányár: 378.000.000ft + ÁFA (fordított ÁFÁ-s cég).
Megtekintés előtt időpont egyeztetés szükséges.
Várom hívását a hét bármely napján!
Tulajdonságok
Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hasonló eladó ingatlanok Mogyoródon
Frissítve: 22 napja
8
380 millió Ft 12,1 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Vác

Frissítve: 22 napja
20
365 millió Ft 1,62 millió Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Budaörs

Frissítve: 20 napja
1
400 millió Ft 100 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Érd

Fedezd fel a
hasonló hirdetéseket!Még további kereskedelmi és ipari ingatlanok Pest megyében 378 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 2 napja
19
359 millió Ft 299,2 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Cegléd

Frissítve: 5 napja
17
370 millió Ft 850,6 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gödöllő

Frissítve: 8 hónapja
4
370 millió Ft 740 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Gyömrő