+12 fotó
Hirdetéskód: 8824443
Referenciaszám: UZ019263
Frissítve: 2 napja
Recsk eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 226 m² alapterületű: 59 millió Ft
59 millió Ft
261,1 ezer Ft/m²
226 m²
15000 m²
Recsk, a munkatáborhoz vezető úton ipari ingatlan eladó
Recsken a község szélén 226nm-es ipari üzem, 15.000nm-es telken eladó. 1 km-re a 24-es főúttól.
Recsk külterületének déli részén eladó jó állapotú ipari épület, hatalmas, nagyrészt aszfaltozott telken.
Kizárólag az Otthon Centrum kínálatában!
Az ingatlanhoz készült egy bemutatóvideó, a teljes ingatlant bemutatom rajta, megtekinthető az Otthon Centrum weboldalán.
Az ingatlan 15.000 nm-es, azaz 1,5 hektáros teleken helyezkedik el, kiváló állapotú, nagy teherbírású útról közelíthető meg.
Az épület téglából épült kb. a 2000-es években.
Közművek víz, gáz, villany (3 fázisú ipari áram) bekötve, a szennyvíz derítőbe gyűlik.
Az épület fűtéséről gáz-cirkó kazán is gondoskodik radiátorokon keresztül.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Az ingatlan jelenleg nincs használva, üres, kulcsok nálam vannak, rugalmasan be tudom mutatni, de kérem, előbb nézze meg a bemutató videót.
Az alaprajz és a 3D-s rajz is cm-re pontosan készült, ezeket a komoly érdeklődők rendelkezésére bocsátom a megtekintés után, hasznos lehet a tervezés és a berendezés során.
Ha a hirdetés felkeltette az érdeklődését, vagy kérdése van, kérem hívjon a megadott telefonszámomon.
Ingatlanirodánk teljeskörűen segíti az ingatlanok adásvételét, ügyvéd, bankfüggetlen hitelügyintéző, energetikus és a lelkes ingatlanközvetítő is rendelkezésére áll akár hétvégén, vagy ünnepnapokon is ;-)
Tulajdonságok
Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan
Gázkazán
2010
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel