+2 fotó
Hirdetéskód: 8056349
Referenciaszám: 155265
Frissítve: 9 napja
Szombathely eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 2276 m² alapterületű: 24,5 millió Ft
24,5 millió Ft
10,8 ezer Ft/m²
2276 m²
2276 m²
Eladó egyéb Szombathely, 2276nm, 24.500.000Ft - Sárdiér u.
A Claudius Ipari parkban eladó, 2276 m2 belterületi ingatlan.
Vállalkozásra, gazdálkodásra egyaránt alkalmas a terület. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 155265
Tulajdonságok
Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 575 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 575 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 575 9