Hirdetéskód: 5954107
Referenciaszám: UZ005945
Frissítve: ma
Törökbálint eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 4800 m² alapterületű: 771,85 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 359 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
771,85 millió Ft
160,8 ezer Ft/m²
2 150 000 Euro
447,92 Euro/m²
4800 m²
4800 m²
TÖRÖKBÁLINTI IRODAÉPÜLET ÉS MŰHELYCSARNOK ELADÓ!
Tétényi-fennsík tetején Törökbálint ipari övezetében, csarnok és raktárépületek eladó.
Az eladó ingatlan egy nagy ipari telephelyen belül található, osztatlan közös tulajdonban van.
Az épület a 90-es évek előtt épült, jól karbantartott.
A belső úthálózat jól kiépített.
INGATLAN MÉRETEI:
Irodahelyiség 1330 m2
Műhelysor 1450 m2
Kémény 70 m magas, számos bérbeadott antenna hellyel
Telek területe 4800 m2
A 2479 nm bérbeadható területből jelenleg kb. 80%-ban van bérbeadva.
Az ingatlanhoz 38 gépkocsi parkoló tartozik.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Az eladási ér nettó ár, további áfa terheli.
Tulajdonságok
Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2