+2 fotó
Hirdetéskód: 7752711
Referenciaszám: 12789_bhv
Frissítve: 22 napja
Törökbálint eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 2200 m² alapterületű: 325 millió Ft
325 millió Ft
147,7 ezer Ft/m²
2200 m²
6041 m²
Leírás
Eladó Törökbálinton az M7- M1- M0 autópályák és autóút csomópontjában, tökéletes megközelíthetőséggel, családi házas övezet aszfaltozott utcájában, intézményi besorolású 6041 nm-es körbe kerített két bejárattal rendelkező ingatlan, melyen 2200 nm csarnok, és egy 91 nm-es iroda épület található. A csarnok acélváz szerkezetű, falazata betonpanel, a tető 80 %-ban szigetelt. Összközműves, mindkét épület gáz-cirkófűtéssel rendelkezik. Fenti ingatlan Kft- vel együtt eladó, mely 1992-óta bejegyzett, pozitív eredményű vállalkozás. Egy leendő sikeres vállalkozáshoz, a megadott telefonszámon át vezet az út! Az ár irányár!
Tulajdonságok
Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan
1
Átlagos
Gázkazán
1992
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 987 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 987 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 987 4