+1 fotó
Hirdetéskód: 8056378
Referenciaszám: 253499
Frissítve: ma
Velence eladó egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan 720 m² alapterületű: 251,46 millió Ft
251,46 millió Ft
349,3 ezer Ft/m²
720 m²
5550 m²
Eladó egyéb Velence, 720nm, 251.461.000Ft - Ófalu
4270. Velence Ófaluban, belterületen eladó 5550 nm területű, összközműves ingatlan saját üzemanyag töltő kúttal. A telken 1986-ban épült egy 170 nm és egy 720 nm nagyságú épület, továbbá az 1860-as években egy 1000 nm-es pince.
Ár: 700000 euro + ÁFA ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 253499
Tulajdonságok
Egyéb kereskedelmi-ipari ingatlan
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 927 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 927 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 927 8