+15 fotó
Hirdetéskód: 9008650
Referenciaszám: M326920-5198456
Feltöltve: ma
Budapest II. kerület eladó egyéb lakás 2 szobás: 99,85 millió Ft
99,85 millió Ft
1,85 millió Ft/m²
54 m²
2 szoba
5. emelet
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Panoráma a budai hegyekre: 2025-ben teljesen felújított, napfényes lakás a Zsigmond térnél!
ENGLISH DESCRIPTION BELOW!!!
Helyszín: Budapest II. kerület, Zsigmond tér szomszédsága
Alapterület: 54 nm (2 szoba + hall + erkély)
Emelet: 5. emelet (Liftes társasház)
Állapot: Teljes körűen, 2025-ben felújítva
Ingatlan leírása:
Eladásra kínálunk egy minden részletében megújult, nyugati tájolású, 54 nm-es ékszerdobozt Buda szívében. A lakás 3 méteres belmagasságának és hatalmas ablakainak köszönhetően rendkívül tágas és egész délután napfényben úszik. Az erkélyről zavartalan panoráma nyílik a budai hegyekre.
A 2025-ös felújítás részletei:
Teljes műszaki megújulás: Komplett villanyhálózat-csere, új hideg- és melegburkolatok.
Modern nyílászárók: Új külső és belső nyílászárók, valamint több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó.
Vizesblokk: Teljesen megújult fürdőszoba és modern szaniterek.
Okos elosztás: A nappali és a hall egybenyitásával tágas közösségi tér jött létre, amely akár egy nagy baráti vacsorának is kényelmes helyszínt biztosít.
Miért ezt válassza?
Alacsony rezsi: A közös költség mindössze 13.750 Ft/hó.
Lokáció: Duna-part, Margit-sziget, Komjádi uszoda és a budai fonódó villamos sétatávolságra. Szombatonként pedig a helyi kistermelői piac várja a szomszédban.
Akadálymentes közlekedés: A liftig mindössze 10 lépcső vezet, a ház belső, gondozott kertje pedig tökéletes pihenőhely.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
———————-
Buda Hills Panorama, Brand New Renovation (2025) near Zsigmond tér
Location: Budapest, District 2 (Excellent transport links)
Size: 54 sqm (2 rooms + dining hall + balcony)