Eladó lakás Budapest III. kerület, Táborhegy 78 nm
Eladó lakás Budapest III. kerület, Táborhegy 78 nm
Eladó lakás Budapest III. kerület, Táborhegy 78 nm
+13 fotó
Új ajánlat
Csak irodánknál
Hirdetéskód: 9013859
Feltöltve: ma

Budapest III. kerület eladó egyéb lakás 2 szobás: 71,5 millió Ft

71,5 millió Ft
916,7 ezer Ft/m²
78 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Leírás Budapest 3. kerületében a Perényi közben található tárasaház földszinti részén a garázs mellett található felújítást igénylő, 78 m2-es előtér, szoba nagyméretű nappali + főzőkonyha és kádas fürdőszoba + külön WC, valamint (12 m2-es nem fűtött) gardrób-tárolóból álló ingatlan 71,5 MFt irányáron eladó. Az ingatlan jelenlegi földhivatali besorolása: műhely, a tulejdonosok megkezdték a lakássá nyilvánítás műszaki jellegű és adminisztratív folyamatát. Az eladó ingatlan előtt kb. 14 m2-es privát használatú betonozott dél-dékeleti fekvésű benapozott terasz helyezkedik el, valamint szintén hozzá tartozik egy kizárólagos használatú, gépkocsi beálló privát kapuval az osztatlan közös kertben. A közös költség:10 000,-Ft hó Kiemelt lokáció GOBUDA Mall Bevásárlóközpont a közelben, tömegközlekedés kb. 400-500 méterre a Budai fonódó villamos és az 1 -es villamos egyaránt elérhető. Amennyiben Önnek szimpatikus Óbuda kiemelt hegyvidéki övezete, hívjon most! További részletek és megtekintési időpontok kérése telefonon!

Tulajdonságok

Típus:
Egyéb lakás
Szintek száma:
3
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
D
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
30 000 Ft/hó
alacsony közös költségbútorozatlancsatornacsendesgardróbgázinternetkábeltévékertkertkapcsolatoskocsibeállóösszkomfortostelefonteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Lukács Tibor
Lukácsingatlan-IngatlanosBp