Eladó lakás Budapest VIII. kerület 88 nm
Eladó lakás Budapest VIII. kerület 88 nm
Eladó lakás Budapest VIII. kerület 88 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 8999893
Referenciaszám: 1380371
Feltöltve: 5 napja

Budapest VIII. kerület eladó egyéb lakás 4 szobás: 107,9 millió Ft

107,9 millió Ft
1,23 millió Ft/m²
88 m²
Alapterület
4 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Befektetők, figyelem! KELETINÉL két lakássá alakítható, jól bérbeadható gyöngyszem lakás eladó! Eladó a VIII. kerületi Rákóczi úton egy 88 nm-es, nagypolgári, első emeleti lakás, liftes épületben. Az ingatlan különlegessége a két külön bejárat, így kisebb-nagyobb ráfordítással két nagy belmagasságú, külön garzonná alakítható. A 2008-as felújítás során a nyílászárókat már modernre cserélték, a fűtésről gázcirkó gondoskodik. Kiváló közlekedés, M2, M4, Keleti pu., 7-es, 5-ös, és több más autóbusz megállója a ház előtt. Minden szolgáltatás karnyújtásnyira elérhető. Az ingatlan felújítandó, tehermentes és rövid időn belül beköltözhető. Irányára 107,9 millió Ft.

Tulajdonságok

Típus:
Egyéb lakás
Állapot:
Felújítandó
Építés éve:
1920

Az iroda összes hirdetése
+36 30 727 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 364 206 Ft
Második évtől
464 352 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.