Eladó lakás Győr, Gyárváros 51 nm
Eladó lakás Győr, Gyárváros 51 nm
Eladó lakás Győr, Gyárváros 51 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 9017409
Referenciaszám: 181729-5232090
Feltöltve: ma

Győr eladó egyéb lakás 1+2 fél szobás: 43,89 millió Ft

43,89 millió Ft
860,6 ezer Ft/m²
51 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181729 hivatkozási számú győri társasházi lakás. A Győr-Gyárvárosban található lakás jellemzői: - 51 nm - 1+2 félszobás - egy 4 emeletes épület 1. emeletén - fűtési mód: gázkonvektor - megkímélt, jó állapotú - az építés módja: középblokkos - a villamos vezetékek cseréje megtörtént idén. A lakás kiváló lokációval rendelkezik, az ETO Park közvetlen szomszédságában várja új tulajdonosát. A lépcsőház tiszta, rendezett. Azonnal birtokba vehető! Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó győri társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #181729 Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával. A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk. További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban. Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Építés éve:
1967
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Füredi Orsolya
Open House - Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 467 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 148 147 Ft
Második évtől
188 883 Ft
Kamat