Eladó lakás Gyula 48 nm
Eladó lakás Gyula 48 nm
Eladó lakás Gyula 48 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 8994436
Referenciaszám: 1369889
Feltöltve: 10 napja

Gyula eladó egyéb lakás 2 szobás: 32 millió Ft

32 millió Ft
666,7 ezer Ft/m²
48 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Kivételes ajánlat Gyulán – teljesen felújított, azonnal költözhető lakás eladó! Gyula kedvelt Törökzugi városrészében eladó egy 48 m²-es, két külön nyíló szobás, teljes körűen felújított, első emeleti lakás. Tökéletes választás saját otthonnak vagy befektetésnek. Főbb jellemzők: • Két külön nyíló szoba, mindkettőhöz francia erkély kapcsolódik • első emeleti elhelyezkedés • modern, zuhanyzós fürdőszoba és külön WC • Teljes körű felújítás 2026-ban • új villany és vízvezetékek • új fűtésrendszer, kombi kazán radiátorokkal • új műanyag nyílászárók • azonnal költözhető • Ingyenes utcai parkolás Ne hagyja ki ezt a különleges lehetőséget, hívjon és kérjen időpontot a megtekintésre!

Kárnyáczki Márta
Immo1 Békéscsaba
Az iroda összes hirdetése
+36 70 946 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 108 013 Ft
Második évtől
137 713 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.