Eladó mezőgazdasági ingatlan Ásotthalom 114 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Ásotthalom 114 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Ásotthalom 114 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 8829416
Referenciaszám: 23322
Frissítve: 19 napja

Ásotthalom eladó egyéb mezőgazdasági ingatlan 2878 m² telekterületű: 45 millió Ft

45 millió Ft
394,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
2878 m²
Telek
Home&People azonosító: #23322 Mészáros Klaudia 06203949404 AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT,KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN A 06706281033-AS TELEFONSZÁMON!   Eladó  tanya Ásotthalmon!!!   Főbb paraméterek: 114 m2-es lakótér 4 szoba, fürdő és a wc egy helységben. Konyha étkező. Fa ablakok Új villany és vízvezetékek  2 db fúrt kút!   Irányár:  45 000 000 Ft   H&P azonosító: #23322 Hívjon bizalommal! Mészáros Klaudia 06203949404   Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, JOGI tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és HITELÜGYINTÉZÉST. Kérje ingyenes tájékoztatásunkat! A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt. Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek. Home and People akciós forint HITELEK: *Részletekért és díjmentes kalkulációkért keresse hitelspecialista kollégánkat: Szalai Gábor Hitelspecialista www.homeandpeople.hu

Tulajdonságok

Típus:
Egyéb mezőgazdasági ingatlan
Alapterület:
114 m²

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Mészáros Klaudia
Homeandpeople
Az iroda összes hirdetése
+36 20 394 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Mészáros Klaudia
Homeandpeople
Az iroda összes hirdetése
+36 20 394 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Mészáros Klaudia
Homeandpeople
Az iroda összes hirdetése
+36 20 394 9