Eladó mezőgazdasági ingatlan Baja, Zártkert 48 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Baja, Zártkert 48 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Baja, Zártkert 48 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 8995456
Referenciaszám: ME095210
Feltöltve: 9 napja

Baja eladó egyéb mezőgazdasági ingatlan: 7,9 millió Ft

7,9 millió Ft
164,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
Eladó tanya Baja,  Szegedi úthoz közel , azonnal birtokba vehető, nem kell kifüggeszteni terület 710 m²-es, körbekerített telek, tégla építésű, felújítandó 24 + 24 m²-es ház Bács-Kiskun megyében, Baja külterületén, a Szegedi úthoz közel  eladó egy 710 m²-es, körbekerített telek, amely számos lehetőséget rejt magában akár saját otthon, akár befektetés céljára. A telken található egy tégla építésű, felújítandó 24 m²-es ház, valamint egy 24 m²-es különálló lakrész, amelyek igény szerint összenyithatók, sőt a padlás beépítésével tovább bővíthetők. Az ingatlan jelenlegi  állapotában kialakítható. nappaliétkezőkonyha egy térben kamra szoba 28 m²-es pince a ház alatt Műszaki adottságok: 3 fázis (1x20A, 2x10A) új villanyóra szekrény (H tarifa lehetőséggel) fatüzelésre alkalmas kémény minden helyiségben működő elektromos hálózat kültéri mozgásérzékelős világítás Extra előnyök: 60 méter mély fúrt kút betonozott medence (3 x 1,7 m) elektromos kapu teljesen körbekerített telek Ez az ingatlan ideális választás lehet azoknak, akik saját elképzelésük szerint szeretnék kialakítani otthonukat, vagy egy jól alakítható, külterületi ingatlant keresnek nyugodt környezetben. Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom a hívását! Nézzük meg együtt az ingatlant !

Tulajdonságok

Típus:
Egyéb mezőgazdasági ingatlan
Alapterület:
48 m²
bútorozatlan

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Novák Beáta
Duna House - Baja
Az iroda összes hirdetése
+36 79 998 5