Eladó mezőgazdasági ingatlan Bordány 7 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Bordány 7 nm
Eladó mezőgazdasági ingatlan Bordány 7 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 8998121
Referenciaszám: 126807
Feltöltve: 7 napja

Bordány eladó egyéb mezőgazdasági ingatlan: 95 millió Ft

95 millió Ft
13,57 millió Ft/m²
Eladó kiváló adottságokkal rendelkező földterület Bordányban – Szegedtől mindössze 21 km-re Bordány csendes, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy 6–7 hektáros, sokoldalúan hasznosítható területet, közvetlenül betonút mellett. A teljes terület körbekerített, így azonnal használatba vehető, biztonságos környezetet biztosít. Főbb jellemzők: 1 hektár, 8 éves akácos 9 × 40 méteres szigetelt fóliaház 11 × 40 méteres vas vázszerkezet 16 darab termő meggyfa Engedéllyel rendelkező horgásztó (3 × 150 m) – jelenleg halállomány nélkül Közművek: Vezetékes víz a telekhatáron (bejáratnál) Fúrt kút a területen belül Villany: 3 × 21 amper Beépíthetőség: 3% beépíthetőség 30% fóliaház telepíthetőség Felhasználási lehetőségek: A terület ideális választás lehet többek között: mezőgazdasági tevékenységhez állattartásra ipari telephely kialakítására napelem / napkollektor park létesítésére Kiváló befektetési lehetőség egy fejlődő térségben, széles körű hasznosítási potenciállal. IÁ : 95.000.000.- Kratochwill Andrea ingatlanértékesítő 06209679219 kratochwill.andrea@gmail.com

Tulajdonságok

Típus:
Egyéb mezőgazdasági ingatlan
Alapterület:
7 m²

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kratochwill Andrea
A plusz ingatlan
Az iroda összes hirdetése
+36 20 967 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kratochwill Andrea
A plusz ingatlan
Az iroda összes hirdetése
+36 20 967 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kratochwill Andrea
A plusz ingatlan
Az iroda összes hirdetése