+4 fotó
Hirdetéskód: 8771809
Feltöltve: 6 hónapja
Ludas eladó egyéb mezőgazdasági ingatlan 2417 m² telekterületű: 48 millió Ft
48 millió Ft
19,9 ezer Ft/m²
2417 m²
Ludason, az M3-as autópályától mindössze pár percre, eladó egykori malomépület
Az ingatlan bemutató videója elérhető az alábbi linken keresztül:
https://youtube.com/shorts/1I0IS6W9-Uc
Az ingatlan Ludas belterületén, szélső utcában található, jó megközelíthetőségű, mégis nyugodt környezetben fekszik. Az épület tégla falazatú, háromszintes, szintenként 450 nm alapterületű, amely alkalmas lehet munkásszálló kialakítására, telephelynek, raktározásra, gépek vagy járművek tárolására is.
A közművek közül a villany elérhető az épületben, a víz- és a szennyvízhálózat az utcából bevezethető.
A 3. sz. főút és az M3-as autópálya néhány perc alatt elérhető, így logisztikai szempontból is kiváló választás!
A telek 2417 nm-es, további fejlesztésre, bővítésre is alkalmas!
Tulajdonságok
Egyéb mezőgazdasági ingatlan
1350 m²
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Tóthhouse Az iroda összes hirdetése
+36 30 498 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Tóthhouse Az iroda összes hirdetése
+36 30 498 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Tóthhouse Az iroda összes hirdetése
+36 30 498 0