Eladó nyaraló Abádszalók, Szalók Yacht klub 40 nm
Eladó nyaraló Abádszalók, Szalók Yacht klub 40 nm
Eladó nyaraló Abádszalók, Szalók Yacht klub 40 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 8890805
Frissítve: 2 hónapja

Abádszalók eladó egyéb nyaraló 40 m² alapterületű: 26 millió Ft

26 millió Ft
650 ezer Ft/m²
40 m²
Alapterület
77 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladó Abádszalókon, a Szalók Yacht Klub területén egy 40 m²-es, 3 évszakos, klimatizált mobilház tulajdonjoga, a hozzá tartozó telekrész bérleti jogával együtt. Az ingatlan teljesen berendezett, kiváló állapotú: 2 hálószoba Gépesített amerikai konyhás nappali étkezővel Fürdőszoba 37 m²-es fedett terasz Elhelyezkedésének köszönhetően gyönyörű panorámát nyújt a Tisza-tó vizére, ahonnan közvetlen vízi kapcsolat biztosított. A környék ideális vízi sportokhoz (jet-ski, wakeboard, vízisí, surf, horgászat), valamint nyugodt kikapcsolódáshoz is. A Yacht Klub gondozott területe és 0–24 órás őrszolgálata biztonságos, exkluzív környezetet garantál. Strand, étterem, 10 perc sétára városközpont, 3 percre bevásárlási lehetőség. Ár: 26.000.000 Ft INFO: +36 30 074 2005 ---------------------------------------------------------------- Panoramic Mobile Home for Sale at Szalók Yacht Club – Abádszalók For sale in Abádszalók, within the exclusive Szalók Yacht Klub, a 40 sqm air-conditioned, three-season mobile home, including ownership and land lease rights. Fully furnished and ready to use: 2 bedrooms Open-plan kitchen and living area with dining space Bathroom 37 sqm covered terrace The property offers stunning panoramic views of Tisza-tó with direct boating access. Perfect for water sports (jet-ski, wakeboard, water skiing, surfing, fishing) or peaceful holiday retreats. The Yacht Club provides landscaped surroundings and 24/7 security service. Beach, restaurant, town center within walking distance, supermarket 3 minutes by car. Price: HUF 26,000,000 INFO: +36 30 074 2005