Eladó nyaraló Tass 140 nm
Eladó nyaraló Tass 140 nm
Eladó nyaraló Tass 140 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 8997028
Referenciaszám: HZ081832
Feltöltve: 9 napja

Tass eladó egyéb nyaraló 140 m² alapterületű: 125 millió Ft

125 millió Ft
892,9 ezer Ft/m²
140 m²
Alapterület
300 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
A Ráckevei Duna-ág legszebb részén, közvetlen vízparti, két szintes, nyitott galériás, nappali + 4 szobás + 2 vizesblokkos, összesen 140 m2-es, állandó, életvitelszerű lakhatásra alkalmas nyaraló eladó. A ház nagyon jó elosztású, a szobák élhető méretűek, a nyitott galériás, világos nappali pazar térérzetet biztosít, teljes panorámával a Dunára. Fő jellemzői: - Építés éve: 1987 - Szerkezet: 2 méter mélységű beton alap, vastag tégla falazat, beton födém, Bramac beton tetőcserép, a ház alatt két pincehelyiség - Saját használatú, bérelt partszakaz, stéggel, kerti kiülővel közvetlenül a ház előtt - Autóbeállási lehetőség a telekre, valamint két kialakított vendégparkoló - A ház körben biztonsági nyílászárókkal rendelkezik - A házban teljes körű belső felújítás történt pár éve, 1 éve friss festést kapott - A teljes villamos hálózat fel lett újítva, hogy megfeleljen a klímás fűtésnek + új kapcsolók és konnektorok - Alsó szinten 3 új inverteres, felső szobákban ihűtő- fűtő klíma biztosítja a téli-nyári kellemes hőmérsékletet. Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Egyéb nyaraló
Szintek száma:
2
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Elektromos
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornacsendesgardróbkamrakertösszkomfortossaját parkolóvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Nagy Lili
Duna House - Kecskemét, Budai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 998 8

Hitelkalkulátor