Eladó telek Debrecen 814 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9007482
Referenciaszám: 1396591
Feltöltve: ma

Debrecen eladó egyéb telek 814 m² telekterületű: 9 millió Ft

9 millió Ft
11,1 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
814 m²
Telek
Eladó építési telek Debrecen! Eladásra kínálok Debrecen egyik frekventált részén, a Biczó István- kertben, a Szalma utcában egy 814 nm es építési telket. Főbb jellemzők: Víz- áram bevezetve Azonnal birtokba vehető Irányár: 8.990.000 Ft Kovács-Francesco Ádám IngatlanBár 0630/271-9020 Kovács-Francesco Ádám IngatlanBár 0630/271-9020

Az iroda összes hirdetése
+36 30 271 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 32 280 Ft
Második évtől
40 149 Ft
Kamat
8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 9,4%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kovács-Francesco Ádám
IngatlanBár
Az iroda összes hirdetése
+36 30 271 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kovács-Francesco Ádám
IngatlanBár
Az iroda összes hirdetése
+36 30 271 9

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem