Hirdetéskód: 8217214
Referenciaszám: D124
Feltöltve: 1 éve
Paks eladó egyéb telek 4108 m² telekterületű: 43,99 millió Ft
43,99 millió Ft
10,7 ezer Ft/m²
4108 m²
Leírás
Pakson telek eladó!
Telek mérete: 4.108 nm
Beépíthetőség: 30%
Épületmagasság: 5,3 méter
A terület osztható.
További kérdés esetén keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Egyéb telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
I.H.B. Quadrans Kft. Az iroda összes hirdetése
+36 20 583 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
196 237 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
I.H.B. Quadrans Kft. Az iroda összes hirdetése
+36 20 583 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
I.H.B. Quadrans Kft. Az iroda összes hirdetése
+36 20 583 9