Eladó telek Piliscsaba 1009 nm
Eladó telek Piliscsaba 1009 nm
Eladó telek Piliscsaba 1009 nm
Hirdetéskód: 8839259
Referenciaszám: 609527
Frissítve: 10 napja

Piliscsaba eladó egyéb telek 1009 m² telekterületű: 49 millió Ft

49 millió Ft
48,6 ezer Ft/m²
1009 m²
Telek
Most még VÁLOGATHAT! ! Új parcellázású telkek 1000 nm felett! Piliscsaba csendes, de mégis jól megközelíthető részén, összközművesített építési telkeket kínálok megvételre piacképes áron. Remek lokáció, ámulatba ejtő panoráma! A telkek nagyméretű kialakítása miatt, a terület a beépítés után sem lesz zsúfolt. Ha visszavonulna a főváros zajától, élvezné a jó levegőt és egy szép kertben pihenné ki a munka fáradalmait, akkor az ehhez megfelelő helyet már meg is találta! ! A telkek Lke-2/A és Lke 2/b besorolásba tartoznak, 20% beépíthetőséggel, a legnagyobb épületmagasság 6, 5 m. Budapest 25 km, vasúttal mindössze 38 perc. Piliscsaba jól ellátott város óvodákkal, iskolákkal, üzletekkel, áruházakkal, rengeteg szabadidős szabadidős tevékenységre való lehetőséggel. Válasszon egyet, most még több közül tud válogatni! Hitelszakértő kolléganőnk ingyenes, bankfüggetlen tanácsadással segíti Önt! Keressen bizalommal! Várom hívását! Lengyel Katalin 06 20 251 5791

Tulajdonságok

Típus:
Egyéb telek

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Lengyel Katalin
Szőnyi Home 2020 Bt.
Az iroda összes hirdetése
+36 20 251 5

Hitelkalkulátor

Figyelem!Saját adatokkal elvégezhető hitelkalkuláció 2026. 05. 24. 1:30 és 2026. 05. 24. 3:45 között nem érhető el, kérj visszahívást és az OTP Bank kollégája telefonon elvégzi a hitelkalkulációt.
Havi törlesztőrészlet 175 745 Ft
Második évtől
218 587 Ft
Kamat
8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 9,1%
Saját adatokkal kalkulálok