Hirdetéskód: 8839266
Referenciaszám: 609591
Frissítve: 10 napja
Pilisszentiván eladó egyéb telek 839 m² telekterületű: 59 millió Ft
59 millió Ft
70,3 ezer Ft/m²
839 m²
Leírás
Kivételes lehetőség!
Közel a természethez! :)Pilisszentivánon, szép környezetben, csendes helyen eladó egy 839 nm-es, belterületi telek. Közművek az utcában. Beépíthetőség: 25 %.
Tulajdonságok
Egyéb telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 253 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
263 196 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 253 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 253 2