Eladó garázs Biatorbágy 26 nm
Eladó garázs Biatorbágy 26 nm
Eladó garázs Biatorbágy 26 nm
Hirdetéskód: 9010645
Referenciaszám: 5245
Feltöltve: 2 napja

Biatorbágy eladó egyedi garázs 26 m² alapterületű: 15,9 millió Ft

15,9 millió Ft
611,5 ezer Ft/m²
26 m²
Alapterület
Hivatkozzon erre, kód: 5245KE - TELJESEN FELÚJÍTOTT GARÁZS / RAKTÁR - UTCAFRONTI MEGKÖZELÍTHETŐSÉG Biatorbágyon főút mentén eladó egy teljesen felújított 26nm-es garázs. Kb. az 1970-es években épült, beton alapra. Vegyes falazat (tégla és sóskúti kő). Lemez fedésű tető. Műanyag nyílászárók. Toló ajtó. A villany ellátottság napelemről működik. Megközelíthetőség és infrastruktúra kitűnő! Buszmegálló, bevásárlási lehetőségek, 5-10 perc sétatávolságra található. Szüksége van hitelre? SEGÍTÜNK! Bankfüggetlen hitel tanácsadónk díjmentesen áll az Ön rendelkezésére! Keressen bizalommal! A hirdetésben szereplő adatok, információk, képek, alaprajzok stb... tájékoztató jellegűek! Irodánk az esetleges elírásokért felelősséget nem tud vállalni! Tájékoztatjuk a Tisztelt Érdeklődőket, hogy az ingatlan hirdetésében szereplő telefonszám felhívásával Önök hozzájárulnak személyes adataik (név, telefonszám), a hirdetést feladó -Otthonplusz.hu Kft. - által a bizalmas kezeléshez és nyilvántartáshoz.

Az iroda összes hirdetése
+36 20 976 7

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kató Edina
Otthon Plusz Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 20 976 7

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kató Edina
Otthon Plusz Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 20 976 7