Hirdetéskód: 8877285
Referenciaszám: 124735
Frissítve: 1 hónapja
Debrecen eladó egyedi garázs 15 m² alapterületű: 8,9 millió Ft
8,9 millió Ft
593,3 ezer Ft/m²
15 m²
Eladó 14.50 m2 egyedi garázs, Debrecen
Debrecenben a Mikepércsi úton, zárt udvaros társasház garázssorán eladó egy önálló garázs.
14,5 nm-es, födém szigeteléssel ellátott, villany található benne.
Tehermentes, azonnal birtokba vehető.
Referenciaszám: #124735
Tulajdonságok
Egyedi garázs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 559 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 559 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 559 6
Hasonló eladó ingatlanok Kerekestelep városrészben
Frissítve: 1 éve
1
8,6 millió Ft 505,9 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Debrecen
Frissítve: 1 hónapja
1
8,9 millió Ft 684,6 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Debrecen, Belváros
Frissítve: 13 napja
3
8,5 millió Ft 500 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Debrecen, Széchenyikert

Frissítve: 1 éve
1
8,2 millió Ft 585,7 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Debrecen, Belváros, Antal József 23
Frissítve: 2 hónapja
2
9,65 millió Ft 438,6 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Debrecen
Frissítve: ma
1
9 millió Ft 600 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Debrecen, Nagyerdőalja