Hirdetéskód: 8927177
Feltöltve: 2 hónapja
Győr eladó egyedi garázs 14 m² alapterületű: 7,5 millió Ft
7,5 millió Ft
535,7 ezer Ft/m²
14 m²
Eladó garázs Győr, Radnóti Garázsszövetkezet
Eladó egy 14 nm-es garázs Győr-Szigetben, az Olimpiai Sportparkkal szemben. A garázssor elektromos kapuval lezárt területen van.
Tárolásra, befektetésre alkalmas.
1/1-es tulajdon, tehermentes.
Tulajdonságok
Egyedi garázs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
RA
Rom Attila
+36 30 298 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
RA
Rom Attila
+36 30 298 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
RA
Rom Attila
+36 30 298 5