Eladó garázs Gyula, Magyarváros 16 nm
Eladó garázs Gyula, Magyarváros 16 nm
Eladó garázs Gyula, Magyarváros 16 nm
+2 fotó
Hirdetéskód: 9001293
Referenciaszám: 126880
Feltöltve: 5 napja

Gyula eladó egyedi garázs 16 m² alapterületű: 4,9 millió Ft

4,9 millió Ft
306,3 ezer Ft/m²
16 m²
Alapterület
GYULÁN ELADÓ GARÁZS – BIZTONSÁG, PRAKTIKUM, BEFEKTETÉS EGYBEN! Gyulán, a keresett és rendezett Bárdosi garázssoron kínálunk megvételre egy 16 m²-es, önálló garázst, amely igazi kincs mind saját használatra, mind befektetésként! --- AMIÉRT ÉRDEMES MEGNÉZNI: 16 m² jól kihasználható tér – autó, motor vagy akár komplett tárolás Saját, zárható garázs – biztonságban tudhatja értékeit Villany bevezetve – világítás, töltés, munkavégzés is megoldott Jó állapotú – azonnal használható, nincs vele teendő Kulturált, rendezett környezet – jó szomszédság, könnyű megközelítés --- TÖBB, MINT EGY GARÁZS: Saját autó védelme időjárás és lopás ellen Tökéletes raktár, műhely vagy hobby tér Kiadásra kiváló – folyamatos kereslet garázsokra! Stabil, értéktartó befektetés --- MIÉRT EZ A GARÁZS? Frekventált, jól megközelíthető helyen Alacsony fenntartási költség Gyorsan bérbe adható → azonnali hozam lehetőség Ritkán elérhető méret és állapot ebben a környékben --- NE MARADJON LE! Az ilyen jó adottságú garázsok gyorsan gazdára találnak! Hívjon most, és csapjon le rá – akár saját használatra, akár biztos befektetésként! Kevesebb jelenjen meg

Az iroda összes hirdetése
+36 70 601 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

RM
Rotár Marianna
MileStone Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 601 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

RM
Rotár Marianna
MileStone Ingatlaniroda