Eladó garázs Kapuvár 16 nm
Eladó garázs Kapuvár 16 nm
Eladó garázs Kapuvár 16 nm
+2 fotó
Hirdetéskód: 8991785
Referenciaszám: 5911
Frissítve: 13 napja

Kapuvár eladó egyedi garázs 16 m² alapterületű: 9 millió Ft

9 millió Ft
562,5 ezer Ft/m²
16 m²
Alapterület
Kapuvár belvárosában, 16 m2-es, tégla építésű garázs eladó! A garázs kamerás beléptető rendszerrel ellátott területen található. Betonozott aljzattal, lemeztetővel rendelkezik. KÓD: 5911 A garázs Kapuvár belvárosában, sorompóval lezárt területen található, 2026. július 1-től eladó. A garázstól 50 m-re, belvárosban, 3. emeleti lakás tehermentesen, azonnal költözhetően, eladó.

Tulajdonságok

Típus:
Egyedi garázs
Építés éve:
2000

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

OI
Ost-Invest Ingatlan Kft Az iroda összes hirdetése
+36 30 947 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

OI
Ost-Invest Ingatlan Kft Az iroda összes hirdetése
+36 30 947 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

OI
Ost-Invest Ingatlan Kft Az iroda összes hirdetése
+36 30 947 1

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem