Hirdetéskód: 8934969
Referenciaszám: 23707
Frissítve: 1 hónapja
Szeged eladó egyedi garázs 18 m² alapterületű: 12,5 millió Ft
12,5 millió Ft
822,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
18 m²
Szegeden Garázs eladó!
Home&People azonosító: #23707
Budai Mihály vezető referens
AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT, KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN AZ INGATLAN AZONOSÍTÓ MEGJELÖLÉSÉVEL!
ELADÓ Garázs Szegeden( Panel alatti garázs)!
Lokáció: Csillag tér környéke (budapesti krt.)
- villany,víz
- 18 nm
Irányár: 12.500.000 Ft
H&P azonosító: #23617
Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitel ügyintézést!
Kérje ingyenes tájékoztatásunkat telefonon, vagy személyesen irodánkban a Bécsi krt. 18. szám alatt!
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon bizalommal.
Tulajdonságok
Egyedi garázs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 598 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 598 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 598 2
Hasonló eladó ingatlanok Felsőváros városrészben
Frissítve: 1 hónapja
2
11,9 millió Ft 661,1 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Szeged, Felsőváros
Frissítve: 1 hónapja
4
12 millió Ft 750 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Szeged, Felsőváros
Frissítve: 1 hónapja
1
12 millió Ft 1 millió Ft/m²
Eladó garázs, Szeged, Felsőváros

Fedezd fel a
hasonló hirdetéseket!Még további garázsok Szegeden 12,5 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 1 hónapja
2
11,5 millió Ft 638,9 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Szeged, Újszeged
Frissítve: 1 hónapja
4
11,5 millió Ft 766,7 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Szeged, Rókus
Frissítve: 5 hónapja
1
11,9 millió Ft 700 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Szeged, Odessza, Vedres utca 22.