Eladó garázs Szeged, Fodorkert, Tölgyes utca 17 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8634715
Frissítve: 24 napja

Szeged eladó egyedi garázs 17 m² alapterületű: 8,9 millió Ft

8,9 millió Ft
523,5 ezer Ft/m²
17 m²
Alapterület
Nyáron HŰVÖS, Télen FAGYMENTES, Biztonságos, frissen Felújított garázs, Saját villanyórával - autó, motor, kerékpár mellett, szerszámok, vállalkozási eszközök és egyéb, háztartásban szükséges, a lakásból kiszorult tárgyak tárolására, raktározására ideális. Eladó Szeged - Fodorkert városrészben, a Tölgyes utcai társasgarázs-ingatlan 20 garázsából a 10. számú garázs. A garázs saját tulajdon, a többi garázstulajdonostól függetlenül eladható - megvehető. Méretei: - 17nm - Szélessége: 3,1m - Hosszúsága: 5,7m - Magasság: 2,3m - Garázsajtó: 2,2m x 2m, zárható Főbb előnyei: - Adottsága miatt nyáron nem kell hűteni, télen nem kell fűteni - Téglaépítésű - A garázsban van világítás és konnektor - Saját villanyórával rendelkezik - A garázs frissen festett, ipari vynil burkolattal ellátott, azonnal használható állapotú - A közös teremben a zárható tolóajtó dupla biztonságot nyújt, nem járkálhat be akárki. - A termi világítás fogyasztását közös villanyóra méri. Kinek ideális? - autótulajdonosoknak (autó + tarolás) - motorosoknak (biztonság + áram) - vállalkozóknak (szerszám, anyag, gép tárolására) - hobbistáknak (barkácsolás, szerelés) - befektetőknek (25 - 30 ezer Ft/ hó bérleti díj reális) - Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba vehető. - Ára 8,9 M Ft

Tulajdonságok

Típus:
Egyedi garázs
villany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 677 7

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 677 7

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel