Eladó garázs Szeged, Makkosház 18 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9013313
Feltöltve: 7 napja

Szeged eladó egyedi garázs 18 m² alapterületű: 10 millió Ft

10 millió Ft
555,6 ezer Ft/m²
18 m²
Alapterület
Eladó garázs Makkosházán a Lomnici utcai töltésnél lévő garázssoron magánszemélytől garázs eladó! -18nm+nagy akna -Ritka a garázssoron; saját villanyóra, külön kapcsolóval és órával, 20,25 Amper végig vezetve a garázson belül -garázs alatt akna -saját helyrajzi szám -egyedi, nagy teherbírású polccal A garázs előre egyeztetett időpontban bármikor megtekinthető, akár saját autóval be-ki állás természetesen kipróbálható! A garázs már szinte teljesen kivan pakolva így 2-3 nap alatt átvehető! ÜGYVÉDI DÍJ BENNE AZ ÁRBAN! ( én mint eladó, állom az ügyvédi költségeket) A garázs vételára; 10.000.000Ft +36705880807

Tulajdonságok

Típus:
Egyedi garázs
ipari áramvillany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

VM
Vida Márton
+36 70 588 0

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

VM
Vida Márton
+36 70 588 0

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

VM
Vida Márton
+36 70 588 0

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem