Hirdetéskód: 8898911
Referenciaszám: 23558
Frissítve: 2 napja
Szeged eladó egyedi garázs 16 m² alapterületű: 8 millió Ft
8 millió Ft
500 ezer Ft/m²
16 m²
Garázs eladó Szegeden!
Home&People azonosító: #23558
Budai Mihály vezető referens 0630-598-20-48
AMENNYIBEN KOLLÉGÁNK ELFOGLALT, KÉRJEN VISSZAHÍVÁST SMS-BEN AZ INGATLAN AZONOSÍTÓ MEGJELÖLÉSÉVEL!
ELADÓ Garázs Szegeden-Petőfitelep!
Lokáció: Petőfitelep
- villany+ szerelőakna
- Tégla
- 16nm
Irányár: 8.000.000 Ft
H&P azonosító: #23558
Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitel ügyintézést!
Kérje ingyenes tájékoztatásunkat telefonon, vagy személyesen irodánkban a Bécsi krt. 18. szám alatt!
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon bizalommal.
Tulajdonságok
Egyedi garázs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 598 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 598 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 598 2
Hasonló eladó ingatlanok Petőfitelep városrészben
Frissítve: 2 napja
3
8,5 millió Ft 531,3 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Szeged, Petőfitelep
Frissítve: 2 napja
3
7,7 millió Ft 562,5 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Szeged, Petőfitelep
Frissítve: 2 napja
2
8,2 millió Ft 777,8 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Szeged, Petőfitelep

Fedezd fel a
hasonló hirdetéseket!Még további garázsok Szegeden 8 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 2 napja
3
8,5 millió Ft 531,3 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Szeged, Petőfitelep
Frissítve: 3 hónapja
0
8 millió Ft 571,4 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Szeged, Tarján, bite pál utca 2
Frissítve: 2 napja
3
8,3 millió Ft 678,5 ezer Ft/m²
Eladó garázs, Szeged, Móraváros