Eladó garázs Székesfehérvár 21 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8978164
Frissítve: 6 napja

Székesfehérvár eladó egyedi garázs 21 m² alapterületű: 9,51 millió Ft

Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
9,51 millió Ft
452,7 ezer Ft/m²
25 974 Euro
1 236,86 Euro/m²
21 m²
Alapterület
Székesfehérváron 21nm Garázs eladó! Elektromos ajtó. Ajtó szélesség 2.1 méter, magasság 1.95 méter. Garazs hossz 5.6 méter, szélesség 3.4 méter. Belvárostól 5 percre található.Befektetésnek is kiváló választás Már most van albérlőm! Ára:10.000.000.Ft Tel:70.6377.603

Tulajdonságok

Típus:
Egyedi garázs
villany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

ZZ
Zsar Zsolt
+36 70 637 7

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

ZZ
Zsar Zsolt
+36 70 637 7

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

ZZ
Zsar Zsolt
+36 70 637 7

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem