Hirdetéskód: 8829433
Referenciaszám: 24212
Frissítve: 22 napja
Vác eladó egyedi garázs 16 m² alapterületű: 9,5 millió Ft
9,5 millió Ft
593,8 ezer Ft/m²
16 m²
Leírás
Eladó garázs Vácon
Eladó egy 16 nm-es garázs Vác kedvelt részén, a Földváry Károly tér mellett.
A garázs külön helyrajzi számon szerepel, valamint áram is be van vezetve, így kényelmesen használható akár tárolásra, akár egyéb célokra is.
Az ingatlan jelenleg bérleményként működik, a bérlő igény esetén szívesen marad, ugyanakkor saját használatra azonnal birtokba vehető, ezért befektetésnek és magáncélra egyaránt kiváló választás.
• Könnyen megközelíthető, jól manőverezhető beálló
• Autótárolásra, de akár tárolónak is ideális
• Csendes, biztonságos környék
Kérdésével, illetve megtekintési szándékával keresse irodánkat bizalommal.
Tulajdonságok
Egyedi garázs
2000
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 283 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 283 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 283 5