+1 fotó
Hirdetéskód: 8598472
Referenciaszám: 47191
Frissítve: 8 napja
Balatonberény eladó építési telek 1417 m² telekterületű: 40,26 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
40,26 millió Ft
28,4 ezer Ft/m²
110 000 Euro
77,63 Euro/m²
1417 m²
Leírás
A LIDO HOME BALATONBOGLÁR eladásra kínálja a BALATONBERÉNYI ÉPÍTÉSI TELKÉT A LIDO HOME BALATONBOGLÁR által kínált BALATONBERÉNYI ÉPÍTÉSI TELEK jellemzői: Balatonberénytől - Hévíz 20 km távolságra van. Közel van Marcali, Fonyód és Keszthely, valamint az M7-es autópálya. A telek Balatonberényben ideális csendes utcában van, gyalogosan 10-15 percre a Községi Strandtól, központtól, vasútállomástól, a vízpart 1300 m. A központban éttermek, élelmiszer bolt, vasút- és buszmegálló, posta, orvosi rendelő van. A telek lakóövezeti telek 1417 m2, beépíthetősége 30%, maximum 5 m-es épületmagassággal. Közművek: víz, szennyvíz a telken, villany- és gázvezeték a telkek előtt az utcában van. Ideális akár BEFEKTETÉSNEK, vagy azok számára, akik télen nyáron szeretik a Balaton közelségét. Amennyiben a LIDO HOME által kínált BALATONBERÉNYI ÉPÍTÉSI TELEK, vagy bármely a kínálatunkban található ÉPÍTÉSI TELEK felkeltette érdeklődését, hívjon bármikor a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes hitelügyintézéssel áll az Ön rendelkezésére. LIDO HOME - INGATLANOK EGY ÉLETEN ÁT!
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 610 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 610 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 610 3