Eladó telek Balatonboglár, Szőlőskislak 1792 nm
Eladó telek Balatonboglár, Szőlőskislak 1792 nm
Eladó telek Balatonboglár, Szőlőskislak 1792 nm
+4 fotó
Hirdetéskód: 9015182
Referenciaszám: 54740
Frissítve: 1 napja

Balatonboglár eladó építési telek 1792 m² telekterületű: 19 millió Ft

19 millió Ft
10,6 ezer Ft/m²
1792 m²
Telek
A LIDO HOME BALATONBOGLÁR megvételre kínálja BALATONBOGLÁR-SZŐLŐSKISLAKI ÉPÍTÉSI TELKÉT A LIDO HOME BALATONBOGLÁR által kínált SZŐLŐSKISLAKI ÉPÍTÉSI TELEK jellemzői: A 1792 m2-es telek Badacsony felé panorámás. Építkezésre és kertészkedésre kiválóan alkalmas, a falu központjához közel helyezkedik el. Itt a falusias lakó övezetben, oldalhatáron álló, 30%-os beépítéssel lehet építeni. A terület északkelet-délnyugati irányban hosszúkás, kb. 125 m x 14,40 m széles, délnyugati irányban lejt. Közművek: villany a telekhez tartozó, közvetlen a telekhez kapcsolódó magánúton található. Víz és csatorna a telek közvetlen közelében. Balatonboglár-Szőlőskislak Somogyban, a balatonboglári Platán Strandtól 6 km távolságra van. Autóval pár perc alatt elérhető az M7-es. A település békés, falusias, lakói a helyi hagyományokat tisztelő emberek, mégis közel van a nyári Balaton parti pezsgéséhez, csodás természeti környezethez. Amennyiben a LIDO HOME BALATONBOGLÁR által kínált BALATONBOGLÁR-SZŐLŐSKISLAKI ÉPÍTÉSI TELEK, vagy bármely a kínálatunkban található Ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Az iroda összes hirdetése
+36 30 877 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 68 146 Ft
Második évtől