+6 fotó
Hirdetéskód: 8781739
Frissítve: 22 napja
Balatonfüred eladó építési telek 634 m² telekterületű: 77 millió Ft
77 millió Ft
121,5 ezer Ft/m²
634 m²
Balatonfüred központjában ÉPÍTÉSI telek eladó!
*** KIZÁRÓLAG irodánk ajánlatában ***
Balatonfüreden KÖZPONTI, mégis csendes helyen a PARTTÓL 8-9 perc sétára ÉPÍTÉSI TELEK eladó!
Az ingatlan 634 nm alapterületű, alapjában TÉGLALAP formájú, tetején egy kiugrással, ahol egy 50 nm nagyságú, FELÚJÍTANDÓ HÉTVÉGI HÁZ kapott helyet, melyben nyári lak, 2 nagyobb - 20 nm - szoba, WC, tusoló és kamra került kialakításra.
A telek ÖVEZETI BESOROLÁSA:
- Lke 22
- beépítettség megengedett legnagyobb mértéke : 20 %
- épületmagasság megengedett legnagyobb mértéke: 6,5 M
- beépítési mód:szabadonálló
- zöldfelület legkisebb mértéke: 60%.
Kertvárosias lakóterület építési övezeteinek telkein 550-m2 vagy annál nagyobb telekméret esetén legfeljebb 2 fő rendeltetési egység helyezhető el.
A teleken VILLANY, VÍZ és CSATORNA található.
Az ingatlan KITŰNŐ ELHELYEZKEDÉSÉNEK köszönhetően, mind állandó lakhatásra, mind nyaralónak vagy befektetésnek is KIVÁLÓ VÁLASZTÁS.
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 209 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
343 494 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 209 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 209 5