+11 fotó
Hirdetéskód: 8886883
Referenciaszám: T039471
Frissítve: 3 napja
Biatorbágy eladó építési telek 1344 m² telekterületű: 90 millió Ft
90 millió Ft
67 ezer Ft/m²
1344 m²
IKERHÁZ építésére alkalmas építési telek eladó
Képzeld el, hogy a jövőbeli otthonod vagy befektetésed helyszíne egy csendes, zöldövezeti terület, ahol minden adott ahhoz, hogy megvalósítsd álmaidat. Biatorbágyon, a Lomb utcában kínálunk eladásra egy 1344 nm-es ikerház építésére alkalmas telket, amely a lakóövezet szívében helyezkedik el.
Víz és csatorna bekötés engedély megvan.
Ez a telek nem csupán egy egyszerű ingatlan, hanem lehetőség arra, hogy egyedi otthont építs, vagy akár befektetési céllal vásárolj. A telek beépíthetősége lehetővé teszi, hogy a saját elképzeléseid szerint formáld meg az ingatlant, így minden részlet a te ízlésedet tükrözheti.
A Biatorbágyra jellemző csendes, nyugodt környezet ideális választás fiatal felnőttek számára, akik a városi élet nyüzsgésétől távol szeretnének élni, mégis közel a főváros előnyeihez. A közlekedés is rendkívül kedvező, hiszen Biatorbágy jól megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel egyaránt. Az M1-es autópálya közelsége lehetővé teszi, hogy gyorsan elérd Budapest belvárosát, míg a helyi buszjáratok rendszeres közlekedése biztosítja a könnyű kapcsolódást a környező településekhez.
Ez a telek tehát nemcsak egy ingatlan, hanem egy lehetőség arra, hogy a város zajától távol, mégis könnyen elérhető helyen élj. A Lomb utcai telek ideális választás mindazok számára, akik egy csendes, biztonságos környezetben szeretnék megvalósítani álmaikat. A környék nyugalma és a természet közelsége garantálja, hogy minden nap egy új élmény legyen. Legyen szó saját otthonról, vagy egy befektetésről, itt minden adott ahhoz, hogy a legjobbat hozd ki a helyből. Ha bármilyen kérdésed van a telekkel vagy a környékkel kapcsolatban, ne habozz keresni!
Szívesen válaszolok minden felmerülő kérdésedre, hogy a lehető legjobb döntést hozhasd meg. Az ingatlanpiac folyamatosan változik, de ez a telek egy olyan lehetőség, amit érdemes megfontolni!