+7 fotó
Hirdetéskód: 7771443
Referenciaszám: T036218
Frissítve: 13 napja
Birján eladó építési telek 2148 m² telekterületű: 11,8 millió Ft
11,8 millió Ft
5,5 ezer Ft/m²
2148 m²
Birjánban 2148 négyzetméteres sík telek eladó
Bírjánban, az Ady Endre köz folytatásában eladó 2148 nm-es belterületi kivett beépítetlen terület, saroktelek. Alkalmas családi ház, vagy társasházi lakásépítés céljára is. Az ingatlan akár 3 telekre osztható, egy telekre 4 társasházi lakás, vagy ikerház, családi ház építhető.
A telekhez aszfaltos út vezet, sík terület, és két irányból is megközelíthető. Víz, villany telken belül, gáz a telek előtt található meg. Csatorna hálózat egyelőre nincs, most kezdték építeni.
Birján benne van a CSOK listában, ezért új építésű családi házra igényelhető CSOK-os állami támogatás, a Birjáni Önkormányzattól letelepedési kedvezmény igényelhető.
A telek alkalmas ipari felhasználásra is.
Beépíthetősége 30%.
Birján tömegközlekedéssel jól megközelíthető falu, mert a Pécs-Mohács között közlekedő buszok kb. negyedóránként megállnak az elágazásnál lévő buszmegállónál
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom hívását!
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
52 639 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6