Hirdetéskód: 8866430
Referenciaszám: M320976
Frissítve: 1 hónapja
Budapest XIII. kerület eladó építési telek 691 m² telekterületű: 580 millió Ft
580 millió Ft
839,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
691 m²
Leírás
XIII. kerületben eladó építési telek jogerős engedéllyel!
Budapest XIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén, eladó egy 692 nm-es társasházi építési telek.
A telekre jogerős építési engedéllyel rendelkező, 19 lakásos társasház építhető, így ideális választás befektetők és fejlesztők számára, akik azonnal induló projektre keresnek lehetőséget.
Főbb jellemzők:
692 m2-es építési telek.
19 lakásos társasház jogerős építési engedéllyel, tervekkel.
Kiváló infrastruktúra és ellátottság.
Remek közlekedési kapcsolatok (tömegközlekedés, főbb útvonalak gyorsan elérhetők).
Dinamikusan fejlődő, keresett környezet.
A környezetben újépítésű társasházak találhatóak, amely kellemes környezetet biztosít.
A környék népszerű a lakásvásárlók és bérlők körében egyaránt, így a projekt hosszú távon is kiváló megtérülést kínál.
Ne hagyja ki ezt a ritka fejlesztési lehetőséget a XIII. kerületben!
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Szabó Sándor
Budapest XIII. kerület Pannónia utca 25 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 20 220 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
2 587 354 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Szabó Sándor
Az iroda összes hirdetése +36 20 220 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Szabó Sándor
Az iroda összes hirdetése +36 20 220 4