Eladó telek Budapest XVI. kerület, Cinkota 800 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9015621
Feltöltve: ma

Budapest XVI. kerület eladó építési telek 800 m² telekterületű: 89,9 millió Ft

89,9 millió Ft
112,4 ezer Ft/m²
800 m²
Telek
Budapest, XVI. ker. csendes részén tömegközlekedéssel kifejezetten jó megközelíthetőséggel rendelkező területen, ajánlunk egy szabályos téglalap alakú, közművesített építési telket ügyfeleinknek. (GÁZ NINCS BEVEZETVE) Tehermentes ingatlan, azonnal kezdheti a tervezést ,építést 20*40 méteres . LK1 övezet 25 % beépíthetőséggel

Tulajdonságok

Típus:
Építési telek
csatornavillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 320 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 322 438 Ft
Második évtől
401 040 Ft
Kamat
8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 9,0%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 320 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 320 9

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem