Nem található kép
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9018829
Feltöltve: ma

Budapest XVIII. kerület eladó építési telek 557 m² telekterületű: 61 millió Ft

61 millió Ft
109,5 ezer Ft/m²
557 m²
Telek
Pestszentimre közkedvelt részén az Újpéteritelepen eladó egy 557 nm telek, rajta bontandó épülettel. 35% beépíthetőséggel. Budapest XVIII. kerületének Kerületi Építési Szabályzatáról szóló 5/2022. (III.9.) számú önkormányzati rendelet (BP18 KÉSZ) szerint Lke-1/AT építési övezetben található. További információt e-mailen tudok küldeni. Ingatlaniroda segítségét nem kívánjuk igénybe venni.

Tulajdonságok

Típus:
Építési telek

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 093 9

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 218 784 Ft
Második évtől
272 118 Ft
Kamat
8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 9,1%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 093 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 093 9

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem