+11 fotó
Hirdetéskód: 7971355
Referenciaszám: 277958
Frissítve: 10 napja
Budapest XXI. kerület eladó építési telek 1152 m² telekterületű: 15,9 millió Ft
15,9 millió Ft
13,8 ezer Ft/m²
1152 m²
Remek lehetőség Csepelen!
Csepel tavaitól mindössze 10 perc távolságra jelenleg külterületi besorolással rendelkező telek vált eladóvá!
Budapest XXI kerületben, a Barackfa utca 79 szám alatt 1152nm-es, szántó besorolással rendelkező telek vált ELADÓVÁ!
A telek besorolása végett (szántó) kifüggesztéses úton vásárolható meg.
A telek teljes mérete 1844nm-es összmérettel rendelkezik viszont az elmúlt év folyamán ügyvédi megosztási szerződéssel ketté lett választva.
Igény esetén mindkét telek eladó!
Hasznosítási lehetőség:
-hobbikertészet
-családi ház vagy nyaraló építése
-parkoló, személy vagy tehergépjárművek elhelyezése
-kutyaiskola...stb.
A tárgyi ingatlan az utcafronttól kapott 3 méter széles szolgalmi utat nyeles telekként, mely az 1152nm-es méretben benne foglaltatik.
Beépíthetősége a helyi építési szabályzat szerint 3% mely egy 40nm-es alapterületű, tetőtér beépítéssel rendelkező gazdsaági épületet engedélyez megépíteni.
Az ingatlan körül több telken is állandó lakók vannak igényesen felépített, méretes családi házakkal.
A víz és a villany korábban bevezetve.
Jelenleg egy 10nm-es tároló van elhelyezve beton alappal és pincével.
A tulajdonos korábban tevezett rajta felépíteni egy egyszintes családi házat pincével, nagyobb méretű terasszal melynek a földmunkáit már elkezdték így a pinceszint részben ki lett ásva.
Jöjjön el, nézze meg és találja meg benne a számításait!
Az ingatlanról:
-A telek 13 méter szélességgel és 88 méter hosszúsággal rendelkezik
-Szántó besorolással rendelkezik így megvételkor kifüggesztés szükségszerű
-1152nm-es összesen
-víz és villany korábban bevezetve
Ne hagyja elveszni ezt a páratlan lehetőséget!
Az ingatlan per és tehermentes!
Természetesen az ár irányár!