+4 fotó
Hirdetéskód: 8582211
Referenciaszám: TK090467
Frissítve: 22 napja
Délegyháza eladó építési telek 1971 m² telekterületű: 39 millió Ft
39 millió Ft
19,8 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
1971 m²
Leírás
Befektetésre Ideális Építési Telek Délegyházán a Vasútállomás Közelében!
Keres egy remek befektetési lehetőséget vagy egy helyet, ahol felépítheti álmai otthonát? Délegyházán, a vasútállomáshoz közel, eladó egy kivételes, 1971 nm-es építési telek LF-1 övezeti besorolással így kétlakásos lakóépület építhető rá!
Ez a tágas, délnyugati fekvésű telek ideális választás mindazoknak, akik nyugodt, mégis jó infrastruktúrával rendelkező környezetre vágynak. A telek egy bontandó vályogházat is magában foglal, ami lehetőséget ad arra, hogy teljesen az Ön elképzelései szerint kezdje meg az építkezést.
A vasútállomás közelsége miatt a telek kiválóan alkalmas ingázók számára is, hiszen Budapest és a környező települések könnyen elérhetőek. A méretéből adódóan akár több lakóingatlan építésére is lehetőséget ad, így befektetésnek is kiváló választás lehet.
Csatorna telken belül, gázcsonk a kerítés előtt található.
Ne habozzon, ragadja meg ezt az egyedi lehetőséget !
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 29 999 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
173 977 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 29 999 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 29 999 8