+4 fotó
Hirdetéskód: 8829140
Referenciaszám: M319351
Frissítve: 1 hónapja
Dömsöd eladó építési telek 525 m² telekterületű: 15,8 millió Ft
15,8 millió Ft
30,1 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
525 m²
Leírás
Eladó telek a Dömsödi Holt-Dunaág partján!
Megvételre kínálunk a Dömsödi holtág partján egy 525nm-es építési telket.
Dömsödöt nyugatról a Ráckevei-Duna határolja, emiatt a térség egyik meghatározó fürdő- és horgászparadicsomává nőtte ki magát, gyakran a Stégek városaként emlegetik.A Ráckevei Dunaág az egyik végén a Kvassay zsilippel,a másik végén A Tassi zsilippel zárt,így a terület árvízmentes.
A település közúton az 51-es főúton, vonattal a Budapest Kelebia-vasútvonalon érhető el.
Az ingatlan kertvárosias lakó (Lke-1) építési övezetben van. Az Lke-1 építési övezetben az építési telken több épület telepíthető a következők szerint:
A 600 nm területű vagy 600 nm-nél kisebb területű építési telken legfeljebb 1 főépület és legfeljebb 1 kiszolgáló épület, összesen legfeljebb 2 önálló fő rendeltetési egység, és ezen belül legfeljebb 1 lakás vagy üdülő helyezhető el,
Megengedett legnagyobb épületmagasság oromfalas épület esetében 5,0 méter.
Beépítési mód oldalhatáron álló.
Kialakítható építési telek legkisebb területe 550nm.
Beépítettség megengedett legnagyobb mértéke 30%.
Terepszint alatti legnagyobb beépítettség 30%.
Megengedett legnagyobb épületmagasság 5,5m.
Legkisebb zöldfelületi arány 50%.
Közműellátás mértéke: teljes.
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez.