Nem található kép
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9001844
Feltöltve: 4 napja

Előszállás eladó építési telek 4000 m² telekterületű: 20 millió Ft

Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
20 millió Ft
5 ezer Ft/m²
54 645 Euro
13,66 Euro/m²
4000 m²
Telek
2 egymás melletti panorámas telek eladó.

Tulajdonságok

Típus:
Építési telek
csatornagázipari áramvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

SL
STERN LÁSZLÓ
+36 30 304 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

SL
STERN LÁSZLÓ
+36 30 304 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

SL
STERN LÁSZLÓ
+36 30 304 3

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem