Eladó telek Felpéc 1009 nm
Nem található kép
Nem található kép
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9001384
Referenciaszám: T041656
Frissítve: 1 napja

Felpéc eladó építési telek 1009 m² telekterületű: 10,9 millió Ft

10,9 millió Ft
10,8 ezer Ft/m²
1009 m²
Telek
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
A Kisalföld egyik kedvelt településén, Felpécen kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező belterületi építési telket. Az ingatlan két helyrajzi számon nyilvántartott területből áll, összesen 1009 m² alapterülettel. A telek 30%-os beépíthetőséggel rendelkezik, valamint közművesített, így ideális lehet családi ház építésére vagy hosszú távú befektetésként is. Felpéc a helyiek számára nem csupán egy település, hanem valódi otthon: nyugodt, barátságos környezetet kínál, ahol a természet közelsége és a kellemes falusi hangulat harmonikusan találkozik a jó megközelíthetőséggel. A fauban óvoda, önkormányzat, orvosi rendelő, sportpálya, a közeli Téten pedig benzinkút és okmányiroda található. Győrtől mindössze körülbelül 20 km-re található, a 83-as főúton gyorsan és kényelmesen elérhető, így a mindennapi közlekedés is egyszerűen megoldható. Ez a kedvező árú, remek fekvésű telek kiváló lehetőség mindazok számára, akik csendes, élhető környezetben szeretnék megvalósítani álmaik otthonát. További információkért vagy megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal! Hitelre van szüksége? Mi segítünk a legjobb megoldás megtalálásában! Az Otthon Centrum az ország egyik legnagyobb és legmegbízhatóbb hitelközvetítőjeként teljes körű, díjmentes hitelügyintézéssel, valamint biztosítási megoldásokkal áll rendelkezésére. Kollégáink személyre szabott ajánlatokkal segítenek, hogy Ön a legkedvezőbb lehetőséget választhassa. Kérje ajánlatunkat bizalommal munkatársainktól!