Eladó telek Füle 833 nm
Eladó telek Füle 833 nm
Eladó telek Füle 833 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 9014620
Referenciaszám: 54419
Feltöltve: 4 napja

Füle eladó építési telek 833 m² telekterületű: 17 millió Ft

17 millió Ft
20,4 ezer Ft/m²
833 m²
Telek
A LIDO HOME BALATONALMÁDI INGATLANIRODA eladásra kínálja ezt a 833 m2-es belterületi telket a festői Fülén, mindössze 9 km-re a Balatontól. Ez a csendes, nyugodt falu tökéletes kikapcsolódást nyújt, ha nyaraló építésén gondolkodik és ideális, ha otthonteremtés a célja. A megyeszékhely - Székesfehérvár - autóval 25 percnyi távolságra van. Északra Várpalota, nyugatra Balatonalmádi, délre Siófok szintén 25-25 km. A legközelebbi strand Balatonakarattyán található. A falut átszeli a Budapest-Balaton kerékpárút, innen könnyedén jut el a Balatonra akár két keréken is! A Balatonfüred felé közlekedő vonatokkal a balatoni nyári programok gyorsan és kényelmesen elérhetők bármikor, ha a tó partjára vágyik. A telek sík, építkezésre alkalmas. A szomszédos telek mindkét oldalon üres. Víz, villany a telek előtt, gáz és csatorna a telekhatárig bevezetve. A településen Falusi CSOK igénybe vehető új, egylakásos lakóépület építéséhez! A hitelügyintézési hátteret irodánk díjmentesen biztosítja. Beépíthetőség: 30%, épület magasság 4,5 m. További információért vagy személyes megtekintés egyeztetéséhez keressen elérhetőségeim bármelyikén! LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Az iroda összes hirdetése
+36 30 124 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 60 973 Ft
Második évtől
75 836 Ft
Kamat
8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 9,2%
Saját adatokkal kalkulálok