+7 fotó
Hirdetéskód: 8922958
Referenciaszám: 393455
Frissítve: 12 napja
Gyál eladó építési telek 1019 m² telekterületű: 54,9 millió Ft
54,9 millió Ft
53,9 ezer Ft/m²
1019 m²
Eladó építési telek Gyál, 1019nm, 54.900.000Ft - Egressy út
REMEK LEHETŐSÉG GYÁLON, CSAK NÁLUNK, ÜRES ÉPÍTÉSI TELKEK! Gyálon az Egressy út - Venyige köz környezetében, eladásra kínálunk 2 db. egymás mellett lévő építési telket egyben, vagy külön-külön is.
Igény szerint komplett engedélyeztetett tervekkel 2 db. ikerház megépítésére, összesen 4 db. lakásra!
A víz csatorna bevezetés folyamatban és az elektromos órafogadó kiépítés szintén folyamatban + az EON hálózatfejlesztési hozzájárulás is benne van az árban!
Az áramot elviekben 2027. májusában hozzák, erről írásos EON papírja is van a tulajdonosnak.
A telkek megközelíthetősége egy saját-privát nyeles részen lehetséges, amely 6 méter széles.
TELEKRE ÉS AZ ÉPÜLETRE VONATKOZÓ ADATOK:
Építési övezet: Lke-1
TELEK TERÜLETE: 1019,00 m2
Beépíthető telek terület: 890,00 m2
Telek nyélterülete: 129,00 m2
Tervezett lakóépület beépített alapterülete: 264,67 m2
Beépítési százalék: 264,67/890,00=0,297382 - 29,74%< 30,00 %
ÉPÍTMÉNYMAGASSÁG :
Tervezett lakóépület építménymagassága: 4,58 m < 5,00 m
SZINTERÜLETI MUTATÓ:
Tervezett lakóépület szintterülete (264,67+159,52): 424,19 m2
Szinterületi mutató: 424,19 m2/1019,00m2= 0,4162 50%
A telkek eladási ára darabonként: 54,9 MFt./db.
Információk szerint, az Egressy út teljes felújítása-kiszélesítése-átépítése 2028-ban várható.
Az ingatlan részletes ismertetése és bemutatása előre egyeztetett időpontban lehetséges, melyet nagyon rugalmasan kezelünk, akár HÉTVÉGÉN is.
További kérdéseivel kapcsolatban várom a jelentkezését.
Amennyiben Önnek a vásárláshoz szüksége lenne hitelre, babaváró kölcsönre, lakástakarékra, stb., kezdeményezheti a kapcsolatfelvételt bankfüggetlen hitelügyintézőinkkel, teljesen DÍJMENTESEN.