Eladó telek Hajdúsámson 2181 nm
Eladó telek Hajdúsámson 2181 nm
Nem található kép
Hirdetéskód: 9009012
Referenciaszám: 126999
Feltöltve: 4 napja

Hajdúsámson eladó építési telek 2181 m² telekterületű: 25 millió Ft

25 millió Ft
11,5 ezer Ft/m²
2181 m²
Telek
- 30 %-ban beépíthető - 25 méter utcafronti szélesség - 4 méter építménymagasság - Szabadon álló beépítési mód - 2 lakás építésére alkalmas - Víz, villany, optikai kábel az utcában Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!

Az iroda összes hirdetése
+36 30 533 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 89 666 Ft
Második évtől
111 524 Ft
Kamat
8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 9,2%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Dihen Viktória
DP Home Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 533 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Dihen Viktória
DP Home Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 533 6

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem